PRIDRUŽITE SE, PRVI MESEC SAMO 1 EUR
Dnevnik.si

Akcije in nagradne igre

Splošni pogoji in pravila nagradne igre "Križanke edicij družbe Dnevnik, d.d."

Splošni pogoji in pravila nagradne igre Podrgnite po naslovnici in ugotovite njen vonj!

Splošni pogoji in pravila nagradne igre NAGRADNI KOLEDAR NEDELJSKEGA DNEVNIKA

Splošni pogoji in pravila nagradne igre »Z Nedeljskim na spektakel Dunking Devils«

NAGRAJENCI NAGRADNEGA SKLADA RAZVEDRILA, DNEVNIKA, NEDELJSKEGA DNEVNIKA IN PILOTA

NAGRAJENCI MESECA APRILA 2019:

1. NAGRADA (3.000 €): MILAN FÜLLE, BLEJSKA DOBRAVA;

2. NAGRADA (500 €): SREČKA JAN, NOVA GORICA;

3.-5. NAGRADA (200 €): BRANKO PRAZNIK, ZAGORJE OB SAVI; SONJA ERŽEN, KRESNICE; VESNA PUNGARTNIK, LJUBLJANA;

6.-100. NAGRADA (20 €): ROK DULAR, BREŽICE; BLANKA SULJANOVIĆ, LJUBLJANA; PEREGRIN ZUPANČIČ, ZAGORJE OB SAVI; TATJANA RUČIGAJ, DOMŽALE; NATAŠA ANDREJA PRIJATELJ, VODICE; ROMANA JAGER, CELJE; ZINKA ZUPAN, TRBOVLJE; STANISLAV POZNIČ, ZAGORJE OB SAVI; ZDENKA KACJAN, MISLINJA; ANASTAZIJA FILIPIČ, ŽIRI; FANIKA POSAVEC; MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; MATEVŽ VRHOVNIK, MENGEŠ; ZVONKO PETROV, ŠENTJERNEJ; NIK UREK, DOBOVA; MATO DOGANČIĆ, ILIRSKA BISTRICA; OLIVIJA VODOPIVEC, BRANIK; CIRIL BUNDERLA, MAČKOVCI; ANICA RAJŠP, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; DARINKA BEVC, RAČE; PETER FEKONJA, GORNJA RADGONA; IRENA SEMPRIMOŽNIK, MOZIRJE; JOŽE BREZNIK, PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU; ZDENKA KLJAIČ, KOČEVJE; JAKA BIŠČAK, PRESTRANEK; IVICA COKAN, ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU; KRISTINA KAISER, MARIBOR; LEOPOLDINA LAH, TABOR; MAGDALENA JEREB, ŽALEC; MARINA JORDAN, ŠENTJERNEJ; DARINKA GRBEC, TRBOVLJE; IRENA SRŠA, JARENINA; FRANJO MRAMOR, LOČE; DRAGICA BAVČER, SOLKAN; MOJCA MAČEK MARIJA, LITIJA; IVANA BAKŠE, LJUBLJANA; MILENA GOLČMAN, VELENJE; ANAMARIJA JAMNIK, LJUBLJANA; MATILDA ŽAJDELA, ŠKOFIJE; ERIK FRAS, GORNJA RADGONA; IGOR LEVSTEK, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; MARIJA PEZDIR, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; PAVLICA KRIŽMANČIČ, ŠENTJUR; MAJDA BOGATAJ, ŠKOFJA LOKA; DARINKA MAROVŠEK, CELJE; BOŽENA KUS ALBRECHT, MEDVODE; MARJAN ŠTEFANEC, KRANJ; IRENA LUZAR, KAMNIK; ANA OKORN, ŠKOFLJICA; TATJANA PETEK, ŠENTVID PRI STIČNI; FRANC MURKO, DESTRNIK; ALBINA GOSTENČNIK, SPODNJI DUPLEK; MILENA RAIČEVIČ, LJUBLJANA; KATJA TURK, LJUBLJANA; ALOJZIJA LOZINŠEK, BRASLOVČE; SUZANA PODVINŠEK, ŠOŠTANJ; TATJANA GORENC, RADENCI; ZDRAVKO PETRIČ, KOSTANJEVICA NA KRKI; KATARINA VREČAR, TRNOVSKA VAS; LOREDANA DAJČMAN, POSTOJNA; BERNARDA ŠALAMUN ŠTULAR, MARIBOR; MARIJA KUDER, ŠKOFLJICA; KARMEN MAKOVEC, SEŽANA; IVANKA SUŠNIK, MAVČIČE; IRENA ZUPANČIČ, LJUBLJANA; DAVORIN JOGER, DOMŽALE; NEJA ZAKRAJŠEK, JESENICE; ANA MALI, ŽIROVNICA; ZARJA CEJ, PIVKA; ZDENKA HORVAT, MARIBOR; ANDREJA BABNIK, RADLJE OB DRAVI; IVA HUMAR, STAHOVICA; META LORENCI, DRAVOGRAD; ANICA ČEBIN, KISOVEC; MARJETA ZEMBER, MUTA; JANEZ ERŽEN, SOVODENJ; BRUNO KALUDER, HRASTNIK; SIMONA BERAS, LJUBLJANA - POLJE; MARIJA PIRIH, CERKNO; TEREZIJA SUŠA, BREŽICE; KATJA PENKO, LJUBLJANA; PETRA BERČAN, LJUBLJANA; LOJZKA ŠPEGEL, RAVNE NA KOROŠKEM; JELKA HORVAT, LJUBLJANA; MIROSLAVA OLETIČ, LENDAVA; ANTONIJA RIHTARŠIČ, KAMNIK; MAJDA HORVAT, GORIŠNICA; FRIDERIK KOTNIK, VOJNIK; KAJA IVANEK, MURSKA SOBOTA; PRIMOŽ ZORČ, BOVEC; JOŽEF KOVAČ, IZOLA; SAŠO GRIL, KRANJ; MILENA ŠLOGAR, PETROVČE; ROK PERKO, BISTRICA OB DRAVI; SILVIJ KOVAČ, IDRIJA; MARIJA STOJNŠEK, PODPLAT.

 

NAGRAJENCI MESECA MARCA  2019:

1. NAGRADA (3.000 €): JUDIT ZAGOREC CSUKA, LENDAVA;

2. NAGRADA (500 €): MARIJA JANIČ, KAMNIK;

3. - 5. NAGRADA (200 €): DAMIJANA MRAVLJA, MOST NA SOČI; DUBRAVKA TOMŠE, NOVO MESTO; MARIJANA VOLK, IG;

6. - 100. NAGRADA (20 €): NADA RINK, LJUBLJANA; MARJAN LEDINŠEK, KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU; FRANC HUMAR, BLANCA; MARIJA ZMAZEK, MARIBOR; NEDA TOPOLOVEC, SELNICA OB DRAVI; IRENA PEVEC, SLOVENSKE KONJICE; MARJETKA MIHEVC, RIMSKE TOPLICE; PETER ŠPRUK, KAMNIK; NEVENKA GALUN, ROGATEC; EVA KARLOVČEC, IG; DARKO ANTONČIČ, SEŽANA; DRAGICA MRAVLJAK, VELENJE; SAŠO BOVHAN, TRBOVLJE; ANA ŠEPEC, VELIKA LOKA; METKA PAVLIN, MARIBOR; MARIJA BLEJEC, LJUBLJANA; HELENA FRELIH, ŽELEZNIKI; BARBARA JUTERŠEK, MARIBOR; FANIKA ŠMIT, VRANSKO; MILAN KELHER, VELENJE; NEŽA POVŠE, ŠMARTNO OB PAKI; JANJA REPINA, ŠMARTNO PRI LITIJI; TANJA DOLENEC, LJUBLJANA; MILENA KOSTANJEVEC, RUŠE; BERTA GORENŠEK, ŠEMPETER; TATJANA ŠTERGULEC, BEGUNJE PRI CERKNICI; DRAGICA KOKELJ, ŽIRI; ANA ŠTEMBERGER, ILIRSKA BISTRICA; VINKA BRATOŽ, KOPER; SUZANA PAŽEK, MISLINJA; ANTON JURMAN, IDRIJA; TANJA GALE, PREM; VANDA OBLAK, RAKEK; METKA REJC, IDRIJA; REGINA KIRALS, ČRENŠOVCI; JOŽICA KRNEL PODBOJ, PIVKA; TONE ŠTERK, KRŠKO; RUDOLF CERKVENIK, DIVAČA; MILKA ZUPAN, ŠKOFJA LOKA; SLAVI KOVAČIČ, PONIKVA; BRANKO DREV, MOZIRJE; MARTIN DARKO BOHORČ, CELJE; NUŠA ŠPENKO, VODICE; MANJA ŽIGART, MUTA; IRENA BOBAN, LJUBLJANA; DARIJA JUG, BRESTANICA; MARJETA STRNIŠA, RADLJE OB DRAVI; ROŽA PREDOVNIK, POLZELA; JANEZ RIGLER, GRAHOVO; DRAGICA GORNIK, KOČEVJE; FRANC VERŠNIK, GORNJI GRAD; JOŽE FOŠKI, VREMSKI BRITOF; JELENA TASIĆ, LJUBLJANA; BOJAN ZALOKAR, ZIDANI MOST; HEDVIKA JOVANOVIČ, LJUBLJANA; DARINKA BERZELAK, ŠMARTNO OB PAKI; TILKA BREZNIK, STAHOVICA; ANICA KRANJC, ZAGORJE ; DARJA MLAKAR, SLOVENSKA BISTRICA; DANICA RIGLER, GORNJA RADGONA; LANA LIPIČNIK, BRASLOVČE; JULIJANA ŽVAB, ŠKOFJA LOKA; ALOJZ PAJK, LJUBLJANA; MARJAN DAMIŠ, LENART; DANICA KRIŽAN, SEMIČ; FRANC BIRK, LJUBLJANA; IMRE SOOS, DOBROVNIK; SIMONA VOLAJ RAKUŠČEK, LJUBLJANA; DRAGOMIRA PUST, BEGUNJE NA GORENJSKEM; STANISLAV KERN ML., PREDDVOR; BRANKO MARINIČ, LJUTOMER; ALEKSANDRA GAJŠEK, ARTIČE; JOSIPINA PERENIČ, PRESTRANEK; MIRAN KOLENC, NOVO MESTO; ERIK CUKJATI, TRZIN; ANA MARIJA LAMPIČ, IG; DR. ANDREJ POTOČAR, MARTJANCI; ANICA JARC, LJUBLJANA; MILENA STRLE, LOGATEC; ZLATKA ZAGORANSKI, VIDEM PRI PTUJU; MIA NOVAK, KOČEVJE; ZALKA JERANKO, GROSUPLJE; MARIJA MLINAR, KAMNIK; VLASTA GLADEK, KOMENDA; ANA MEŠIČEK, BLANCA; ELA KOBAL, PREBOLD; MARTA BREZAR, SP. DUPLEK; ANA SIVEC, REČICA OB SAVINJI; MARTA PECHAČEK, MEŽICA; MARIJA ŠINKO, LJUBLJANA; JOŽICA ŠLAMBERGER, LAPORJE; FRANC KRAJNC, MARIBOR; DUŠAN BUTKOVIČ, MARIBOR; KRISTINA KERN, VODICE; MARJANA BOROVNIK, VELENJE.

 

NAGRAJENCI MESECA FEBRUARJA 2019:

1. NAGRADA (3.000 €): MAJA PETRIČ, CERKNICA;

2. NAGRADA (500 €): MONIKA MENCIGAR, ODRANCI;

3. - 5. NAGRADA (200 €): BRANKA KRAGOLNIK, ŠMARJEŠKE TOPLICE; MOJCA KERN, LJUBLJANA; SONJA ŠABEC, NOVA GORICA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ROBERT REŽONJA, TIŠINA; ADA URŠIČ, ŽIRI; VIKA ŠULIGOJ, PTUJ; POLDI HRIBAR, ZAGORJE OB SAVI; ALENKA DIVJAK, ŽALEC; MATEJA HAJDINJAK, LOGATEC; ZORA VERHOVNIK, PREVALJE; MARIJA VOZLIČ, PODPLAT; RAJKO BLAGOTINŠEK, ŠOŠTANJ; JANEZ DRVARIČ, MURSKA SOBOTA; TANJA JERIČ, OTOČEC; ORLANDO GOSTEČNIK, MOZIRJE; IVANA ZIDAR, SEMIČ; SLAĐANA BUČIČ, ŠKOFJA LOKA; JOŽICA MATJAŠIČ, VIDEM - DOBREPOLJE; ZDENKA KONTELJ, DIVAČA; DRAGO STOJANOVIĆ, RAKEK; ERNEST ZUPANC, GRIŽE; ANA VRENK, BREZOVICA; KATARINA PAKRAC, LJUBLJANA; MARKO TRETJAK, TRZIN; ZDRAVKO MIKEC, ŠENTRUPERT; LJUDMILA ŠKALIČ, PROSENJAKOVCI; FRANCI ŠEMRL, PLANINA; NADA ČAMERNIK, LOGATEC; MARKO ČARMAN, ZGORNJA BESNICA; DANA TOMAŽINČIČ, TOLMIN; KARMEN JAKŠE, RATEČE - PLANICA; MEHMED OKANOVIĆ, VELENJE; PETER BIZJAK, GROSUPLJE; MARIJA KOŽELJ, CERKLJE; SLAVICA GÖNC, SRPENICA; JANEZ ZAVEC, ZGORNJI LESKOVEC; VALKA GABERŠČEK, TOLMIN; ALENKA BAHOR, KOPER; ZALKA BUČAR, DOLENJSKE TOPLICE; NEVA TUL, ŠKOFIJE; MARJAN NOVAK, ŠENTJERNEJ; ROMANA PEČNIK, ZAGORJE OB SAVI; LEA MANFREDA - JERAM, KOBARID; DARINKA IVANIŠIN, PRAGERSKO; MARINA GORIČAN, KRANJ; URŠKA ŠTEFE, KRANJ; SLAVA KARLATEC, ŠTORE; ROMANCA ANŽEL, PTUJ; NADEŽDA KREGAR - NAJDIČ, BRESTERNICA; MARKO LOGAR, ŠKOFJA LOKA; MATJAŽ BEGOVIČ, KRANJ; ZINKA MERNIK, ZGORNJA LOŽNICA; IGOR KERIN, SEŽANA; DARKO MARKIČ, KANAL; SONJA GOMZI, LJUBLJANA; VALENTINA SADIKOVIČ, KRANJSKA GORA; JAKOBINA PAHOR PUGELJ, METLIKA; MOJCA KRAPEŽ, ČRNI VRH NAD IDRIJO; JANEZ ČEPON, HORJUL; PETER DI BATISTA, KAMNIK; SABINA GAVRANOVIĆ, MORAVČE; MARIJA GJEREK, MURSKA SOBOTA; GABRIJEL ARKO, ŠKOFLJICA; DRAGICA LAMPRET, ŠENTVID; PETRA ŠPILETIČ LATIN, KOČEVJE; IRMA GOLOB, PTUJ; VINKO JURIČ, MARIBOR; LIDIJA PAVLIČ, KRANJ; SLAVKA SEDAR, SLOVENJ GRADEC; IVAN JEBEVEC, LOGATEC; PETER GIDER, TIŠINA; VOJKA KUZMA, MARIBOR; ANICA NEMANIČ, SEMIČ; FRANC ŠKRILEC, PUCONCI; ANICA KUHAR, MURSKA SOBOTA; UROŠ SKRBEC, KRANJ; ANA ŠERNEK, ČRENŠOVCI; MILENA KUHAR, MURSKA SOBOTA; JANEZ BAUER, SLOVENJ GRADEC; ANJA BREGANT, HRUŠICA; OLGA GABOR, BOGOJINA; ŽILJANA ŽABOT, ČREŠNOVCI; KRISTINA FIK, GRIŽE; JOŽE PETRAK ZAJC, PETROVČE; VIDA STOŽIR, CELJE; JURE PRIMOŽIČ, IDRIJA; ZDRAVKO BEVK, PORTOROŽ; UROŠ KRIVEC, LJUBEČNA; ŽELJKO KRALJ, SLOVENSKA BISTRICA; VLASTA ANKOVIČ, MARIBOR; BIBIJANA KOSI, KAMNICA; BREDA NANUT, NOVA GORICA; ANA DREV, TURNIŠČE; JELENKO ŠEBENIK, ZAGORJE OB SAVI; DANICA REPINA, ŠMARTNO PRI LITIJI; IVAN REBOLJ, LITIJA; GENOVEFA ULAGA, PRESERJE; JANEZ GOMBOŠI, MURSKA SOBOTA.

 

NAGRAJENCI MESECA JANUARJA 2019:

1. NAGRADA (3.000 €): JOŽICA PERŠE, LJUBLJANA;

2. NAGRADA (500 €): MIHA GUNA, ZAGORJE OB SAVI;

3. - 5. NAGRADA (200 €): ELIZABETA M. OMAN, ZALOG; ANDREJ URANKAR, LUKOVICA; GAŠPER DOVŠAK, LJUBLJANA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): TEREZIJA ŽNIDARIČ, RADENCI; BARBARA FLORJANČIČ, MARIBOR; NASTASJA HORVAT, PETROVCI; MARTA ZATNER, PONIKVA; MARIJA TERTINEK, OŽBALT OB DRAVI; SANDRA STIPLOVŠEK, ROGAŠKA SLATINA; EDICA JEVŠNIK, DOBRNA; ANDREJ JELENC, LJUBLJANA - ŠMARTNO; TEREZIJA TERNOVŠEK, DOBRNA; TEREZIJA POROČNIK, ČRNA NA KOROŠKEM ; ALBANA BOŽIČ, ŠMARJEŠKE TOPLICE; BERNARDA TAVČAR, DUTOVLJE; MARIJA STARIČ, NOVO MESTO; TADEJA DOMINKO VEHAR, KRANJ; SONJA OBLAK, FRANKOLOVO; ROLANDA LJUBEC, JUROVSKI DOL; ANTON KREBS, LOVRENC NA POHORJU; POLONA VEC, KOSTEL; DANICA BRINJEVEC , PODKUM; JOŽI URBANIJA, IZLAKE; SLAVICA KORES, ŽALEC; NEVA DEBEVEC, POSTOJNA; ŽARKO MIRAN ROT, KOBARID; JASMINA NOVAK, KOČEVJE; OLGA KOPRIVC, SLOVENSKA BISTRICA; VESNA MEZNARIČ, LJUTOMER; MAJDA ZAKRAJŠEK, LJUBLJANA - POLJE; MARKO KOSOVEL, ANKARAN; PAVEL REMŠKAR, LOG; MARJANA PUŠENJAK, NOTRANJE GORICE; MARIJA ZALAR, CERKNICA; BREDA ŠTRUKELJ, LJUBLJANA; MARIJA BERTALANIČ, MURSKA SOBOTA; HARIS IBRAKOVIĆ, LJUBLJANA; SONJA GREGORIČ, KRANJ; ŠTEFKA HRIBERNIK, LAZE V TUHINJU; MARJETA ZUPANIČ, HAJDINA; SABINA DOLENC, VRHNIKA; LJUDMILA TUŠKEJ, LJUBLJANA; JANEZ SUŠNIK, MALA NEDELJA; LOJZE BOKAL, ČEMŠENIK; FRANC KAVČIČ, RAČE; DANICA MREVLJE, DOBRAVLJE; TEODORA MILANIČ, IZOLA; TATJANA ROMIH, KOČEVJE; ZORAN ŽONTAR, ŠKOFJA LOKA; ELIZABETA LEŠNIK GUBENŠEK, VOJNIK; MIRJANA PUC, GORENJA VAS; JOŽE JARC, DOMŽALE; MARIJA ZUPANC, KRANJ; JANEZ JEREB, NOVO MESTO; MARJETA BENEDIČIČ, ŠKOFJA LOKA; ELIZABETA FARTEK, CANKOVA; DUŠAN KOROŠAK, MALA NEDELJA; MARIJA KUNSTELJ, KRANJ; FRANC BATISTA, ILIRSKA BISTRICA; JADRANKA KRANJEC, LJUBLJANA; DIVNA CHACHAROVA, KRANJ; MOJCA LUKANC, KRANJ; LJUBICA BAČNAR, ŽIRI; UROŠ ŽEROVNIK, ŠENČUR; SLAVICA MARN, VRANSKO; MARTINA TORI, LJUBLJANA - DOBRUNJE; MARUŠA PODREKAR, MOJSTRANA; ALENKA BURGER, LJUBLJANA; MIRA STANKOVIČ, SLOVENSKA BISTRICA; MARTINA OTOPAL, TRBOVLJE; VINKO KOPAČ, ŽUŽEMBERK; KARMEN ŠOBIČ, LJUBLJANA; MARIJA GAZVODA, NOVO MESTO; MARIJA HRASTAR, OTOČEC; SONJA SITAR, KAMNIK; BLAŽ ČERMELJ, KAMNIK; SONJA COLNARIČ, POLJČANE; JAKOB VIKTOR KOLAR, LJUBLJANA; SILVA KELENC, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI; SEBASTIJAN PRIJATELJ, RAKEK; DUŠANKA INTIHAR, LJUBLJANA; ALOJZ VESELIČ, KRANJ; CVETKA PRODAN, IZOLA; ANDREJ KIRN, LJUBLJANA; KATARINA ROGINA, ČRNOMELJ; OLGA PINOSA, CELJE; MIHAELA GRADIŠAR, ČRNUČE; DARJA KAVČIČ, CERKLJE OB KRKI; CVETKA MAHKOVEC, KRŠKA VAS; FANI LEKŠE, ZAGORJE OB SAVI; JOŽI JELIČ, LJUBLJANA; MILAN ZUPANČIČ, NOVO MESTO; ANA FILIPIČ, LJUBLJANA; JANEZ STOPAR, METLIKA; SIMONA ZEMLJIČ, MALA NEDELJA; MARIJA GOLOB, GOLNIK; FRANC RAJŠP, DESTRNIK; ANDREJ KISKAK, GRAD.

 

NAGRAJENCI MESECA DECEMBRA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): JANEZ VRHUNC, LJUBLJANA;

2. NAGRADA (500 €): MARIJA VRŠIČ, CERKVENJAK;

3. - 5. NAGRADA (200 €): VIDA DOBRIN, TRŽIČ; JANEZ URBANC, LJUBLJANA – POLJE; MAKS SLEDIČ, PTUJ;

6. - 100. NAGRADA (20 €): IZTOK BENEDIČIČ, PREDDVOR; MARJETKA FERLIN, LAŠKO; NIVES MOVRIN, KRANJ; IVANKA MELANŠEK, SLOVENJ GRADEC; NADA KOPRIVC, JURKLOŠTER; DANILO SOVIČ, RAVNE NA KOROŠKEM; JOŽE ŽILAVEC, VELENJE; NINA PEURAČA, ROGAŠOVCI; MARIJA KRANJC, MALEČNIK; EMILIJA ŠUMAN, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; MARIJA LAPANJA, CERKNO; FANI GORJUP, HRASTNIK; DRAGICA ČAPELNIK, KOTLJE; BRANKO BRINOVEC, LITIJA; IVANA GERMOVŠEK, TRŽIČ; VALERIJA ZUPAN, VRANSKO; ANDREJ ŠADL, ROGAŠOVCI; IRENA POLJANŠEK, ŽIRI; JANEZ ZORMAN, SLOVENSKA BISTRICA; MARIJA OŽIR, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; LJUBO FLEGO, KOPER; BOŽENA ŽLINDRA, RIBNICA; FRANCI HRIBAR, ZAGORJE OB SAVI; MARINKA BERLIC, LAZE V TUHINJU; MILENA DRAŽOVIČ, LJUBLJANA; SILVA CIGOJ, DOBRAVLJE; TONE LAZAR, MARIBOR; ALFRED BLATNIK, MARIBOR; JANJA BOBNAR, PREDDVOR; ANDREJA POTISEK, ZAGORJE OB SAVI; CVETKA VLAJ MAZOUZI, MURSKA SOBOTA; ZDENKA ŠRETL, LOČE; KATARINA PODLIPNIK - CAPUDER, ZAGRADEC; BOGOMIR LEPEJ, SLOVENJ GRADEC; ZORA GRANDOVEC, MARIBOR; ŠTEFKA ERJAVEC, SPODNJA IDRIJA; ANICA BRATUŠ, IDRIJA; STANA HABJAN, ŽIRI; MARIJA NEKIČ, KOČEVJE; FRANC VARGA, OREHOVA VAS; DAVORIN MIKULA, KRANJSKA GORA; ANA DJORIČ, KRANJ; DANIEL KELENC, LJUBLJANA; ZORKA KOMPARE, LJUBLJANA; ADALBERT ZALETEL, HRASTNIK; KRISTINA KERŽIČ, LJUBLJANA; FRANC KOŠIR, GROSUPLJE; MANJA SLIPAC, KRANJ; IRENA NAGLIČ, NOVA CERKEV; MOJCA JELASKA, NOVA GORICA; JOŽE GAJER, ŠMARJE PRI JELŠAH; GORAZD FERTIN, MEDVODE; MAJDA MAJCEN, POLENŠAK; MARJAN ŠIFKOVIČ, KRANJ; EMICA ŠKRINJAR, RUŠE; TEREZIJA URŠNIK, ČRNA NA KOROŠKEM; VALČI ŽAKELJ, ŽIRI; MARKO JEVNIKAR, MARIBOR; MARIJA SIRNIK, LJUBLJANA; FRANČIŠKA KREŽE, TRBOVLJE; SILVA MOČAN, KRMELJ; MILOJKA VITEZ, MIRNA; TEODOR MELANŠEK, LAŠKO; GERHARD BLAŽIČ, ŠENTILJ; TINKA LORENČIČ, DOMŽALE; HELENA KEREP, ŠENTJERNEJ; DANICA AVSEC, NOVO MESTO; KARMEN HRIBAR, MENGEŠ; DARJA LOJEN, ŠMARJE PRI JELŠAH; DARJA DUJMOVIČ, PORTOROŽ; SNEŽANA ŽUPANEC, LENDAVA; MAJDA ŽITNIK, LJUBLJANA; LEA KEJŽAR, CELJE; PAVLA KRAMER, CELJE; ŠTEFAN FRUMEN, CELJE; MAVICA NAGLIČ, CERKLJE NA GORENJSKEM; IDA KAJIČ, RADEČE; ROZALIJA LENAR, BOHINJSKA BISTRICA; BOJAN ŽMITEK, BOHINJSKO JEZERO; ANA JERMAN, LJUBLJANA; STANISLAV SUŠELJ, KOPER; ŠTEFKA KOVAČIČ, LJUBLJANA; VLADIMIR SAVINŠEK, GOLNIK; PAVLA JERŠIN, TRBOVLJE; BRANE DALKA, LJUBLJANA; MARIJA VUK, MARIBOR; HILDA KONČAN, ŽELEZNIKI; ADRIJAN RAHOLIN, ROČINJ; SERGEJ TREBEC, RAKEK; ANICA ŠTERK, GRADAC; MARICA RADKOVIČ, SUHOR; SONJA OMERZEL, METLIKA; BORIVOJ BULIČ, GRADAC; FRANČIŠKA BAKAN, ŠKOCJAN; MARTINA TOMŠE, KRANJ.

 

NAGRAJENCI MESECA NOVEMBRA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): VALERIJA URBAJS, LJUBLJANA;

2. NAGRADA (500 €): ZLATKO SITARIČ, PUCONCI;

3. - 5. NAGRADA (200 €): GORAN KOVAČ, MURSKA SOBOTA; MIRJANA BARAGA, KAMNIK; IRENA VARL, KAMNA GORICA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): SLAVKO NABERGOJ, LJUBLJANA; MARIJA HROVAT, MOKRONOG; MARIJA ČERNE, LESCE; JOŽICA MIKLAVČIČ, NOVA GORICA; ANA ŠIMUNOVIĆ, KRANJ; FRANJA VALANT, CELJE; VANJA KLEMENČIČ, IDRIJA; MARJAN KAPELE, LJUBLJANA; VESNA BIRK, LJUBLJANA; SLAVKO CERKVENIK, LOKEV; TATJANA KOZEL, MARIBOR; FRANC KOREN, BREZJE PRI MARIBORU; BERNARDA NEDELJKO, CERKVENJAK; MARIJA KEREC, HRASTNIK; NEVA PURGAJ, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; KATJA MEGUŠAR, KRANJ; MARIJA MILIČ, KOPER; JANEZ SAMEC, VIDEM - DOBREPOLJE; MIRA ROŠKAR, MURSKA SOBOTA; OLGA FURMAN, HOČE; JANEZ TRČEK, LOGATEC; BERNARDA TRINKA, BOVEC; JADRANKA LIKAR, ILIRSKA BISTRICA; NATAŠA PUKLAVEC, ŠKOFIJE; ANA PLANINC, SENOVO; FRANC KŠELA, MARIBOR; MARIANNE PAPA, RUŠE; JERICA SENICA, PLANINA; ALEŠA NOLDA MILUNOVIĆ, LJUBLJANA; JELKA BREZNIK, PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU; LUDVIK ŠTRASER, MISLINJA; PETER COCEJ, CELJE; CIRILA DOMJAN - LENIČ, PREDDVOR; MARIJA MOČNIK, KRANJ; BRIGITA RIJAVEC, LJUBLJANA; EDI VESEL, DOB; JOŽE PEČOVNIK, SOLČAVA; RADICA PAHOR, IDRIJA; ANA TOIČ, KOČEVJE; SLAVI KISOVEC, TRBOVLJE; JOŽEF HORVAT, BLEJSKA DOBRAVA; TEREZIJA GUJTMAN, PUCONCI; ZMAGA FON, KOBARID; ANA GOSTINČAR, DOL PRI LJUBLJANI; SILVA VIZJAK, MARIBOR; LIDIJA NABERNIK, VELENJE; JOŽE GABER, GORNJA RADGONA; CIRIL NAHTIGAL, TRŽIČ; MARIJA POLIČAR, NAKLO; MILAN BOJANIČ, KRANJ; FRANCI JANC, KRŠKO; GITA ŠTIRN, VRHNIKA; BRUNA ALIBABIČ, KOPER; ZVONKO ŠPORAR, VRHNIKA; IRENA ZBAČNIK, RIBNICA; ALJA PRIMC, STRAŽA; PAVLA PRINČIČ, RAVNE NA KOROŠKEM; MIROSLAVA GRABNAR, TRBOVLJE; MOJCA MENIH, IZOLA; ŠTEFAN KAMNIK, SLOVENJ GRADEC; MILENA GRAMC, CERKLJE  OB KRKI; BRANKO KESIČ, TRZIN; BORIS BENSA, DOBROVO; DRAGICA ŽEKŠ, MURSKA SOBOTA; ROZA ŠAVLI, TOLMIN; BRANKO BERLOT, KOTLJE; STANISLAV VOLF, ŠMARJE - SAP; ALBIN KRIŽMAN, DEKANI; JOŽE KIŠEK, LAŠKO; MAJDA FRANCA, ANKARAN; MARIJA GOMIRŠEK, KAMNIK; DUŠAN ŠANTEJ, LAŠKO; MARJAN FILIPIČ, VRHNIKA; SILVO SENICA, KOTLJE; VERONIKA SRŠA, LUKOVICA; MATILDA HORVAT, MURSKA SOBOTA; DUŠAN DJUROVIĆ, LJUBLJANA; FRANCE ZAVAŠNIK, PETROVČE; ZDENKA STUBIČAR, CELJE; SANJA BAJT, LJUBLJANA; HELENA TREVEN, SOVODENJ; RUŽICA PEČEK, MOKRONOG; LEON GROŠELJ, IZLAKE; MIHAEL SVANJAK, KOPER; SLAVKA NAGLIČ, PREDDVOR; SENTA DOMJAN, MURSKA SOBOTA; ZDENKA PRISLAN, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; MARJAN ZOREC, KRANJ; FRANČIŠKA MARTONOŠI, CELJE; JANEZ MALOVIČ, PRESERJE; BRIGITA ZUPANC, RADEČE; JANA ROVTAR, ŽELEZNIKI; NEJC PACEK, VRHNIKA; ESTER SRDAREV, LJUBLJANA.

 

NAGRAJENCI MESECA OKTOBRA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): MARJAN LUŽNIK, MARIBOR;

2. NAGRADA (500 €): JOŽEF BUDJA, ZGORNJA KUNGOTA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MATJAŽ ZAKRAJŠEK, MIRNA; ANA ŠKORJANC, MORAVČE; ROBERT KRANJC, OPLOTNICA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ANDREJA MULEJ, LJUBLJANA; MOJCA JAN, LJUBLJANA; GAŠPER GOLI, LJUBLJANA; ALBINA URNAUT, MUTA; MARIJA KRALJ, DRAVOGRAD; ŠTEFAN MAJC, BELTINCI; MARJAN ŽEKŠ, MURSKA SOBOTA; IVAN OMERZU, SENOVO; DUŠAN ŠTUPAR, NOVO MESTO; MARTINA ARH, DVOR; DANICA ZORKO, MARIBOR; URŠKA POLAK, PONIKVA; CECILIJA ČELOFIGA, ZREČE; MILENA BEZJAK, PODGORCI; NEVENKA ROSIĆ, PTUJ; JOŽEF ŠUMEJ, ŠENTJUR; DANIELA FUX, BREŽICE; VINCENCIJ HROVAT, KOČEVJE; JOŽE HENIGMAN, KOČEVJE; BETKA PIKL, POLZELA; VERA MARJETIČ, POLZELA; SILVA PAVLINC, TABOR; ALEŠ BEDEK, POLZELA; DANICA GOSTIŠA, SPODNJA IDRIJA; RADOJKA URŠIČ, ŠKOFLJICA; ANA-MARJANA LIPOVŠEK, ZALOG; BOŽIDARA KRKOVIČ, KOČEVJE; IVAN GRGURIČ, KOČEVJE; FILIP HOČEVAR, KOČEVJE; MILJANA BRANCELJ, BEGUNJE PRI CERKNICI; FRANC BIZJAK, RADEČE; DANICA ANTLOGA, POLZELA; LJUBICA TALIČ, VELIKE LAŠČE; MOJCA GRUDEN, LJUBLJANA; PAVLA MILANIČ, RENČE; MOJCA TRIPLAT, KRANJ; IRENA ĆIROVIĆ, SODRAŽICA; JASNA ERCIGOJ, ILIRSKA BISTRICA; ALENKA ŠKERJANEC, VRHNIKA; ROMAN PIVK, HOTEDRŠICA; JOŽE JEZERNIK, ŽALEC; MARTA BRODARIČ, DOL PRI LJUBLJANI; ZDENKA PIKL, TRBOVLJE; FRANC DIMNIK, RADOMLJE; MITJA MERŠUL, LJUBLJANA; MARIJA PRODNIK, SOLČAVA; SILVA ŠEBJAN, BELTINCI; LUKA BREZNIK, OREHOVA VAS; CIRILA KIKELJ, ŠKOFJA LOKA; MARJETA KRALJ, KRMELJ; ALEŠ PEČE, ČRNUČE; IVAN KAVČIČ, PODGORCI; CVETKO BRUS, DOBROVO V BRDIH; IRENA CETINSKI, NOVO MESTO; JASNA MARCIUŠ, GROSUPLJE; EMA KRAJNIK, KOBARID; MAJDA MRAKIČ, TOLMIN; BOŽA LAPANJA, ŠKOFJA LOKA; LJUBA OCVIRK, PREBOLD; TOMAŽ KOTNIK, LJUBLJANA; STANKO LEBEN, VELIKA NEDELJA; ZORISLAVA VLAJ, SEŽANA; VERONIKA KRŽIŠNIK, IZOLA; BORIS GLAŽAR, HRASTNIK; DOROTEJA ANČEV, MARIBOR; JAROSLAV POLAK, MARIBOR; DEJA KOŽELJ, LJUBLJANA; TONE KAŠIČ, MIRNA; TANJA DOSEDLA, ŠEMPETER V SAV. DOL.; VERICA STIPANOVIČ, NOVO MESTO; BOJAN ČUBRAKOVIČ, LJUBLJANA; MARIJA PETERNEL, SEVNICA; MARIJA HUMAR, KOPER; IRENA NEMEC, ROGAŠOVCI; MARIJA STRAŽIŠAR, NOTRANJE GORICE; ANDREJKA NOVAK, POLHOV GRADEC; NEDA GRČA, ŠTANJEL; MILENKA HOLC, KUNGOTA; VLASTO ŽUPANEK, SLOVENJ GRADEC; FRANC KLEMENČIČ, KAMNIK; SREČKO TROHA, IDRIJA; GREGOR TRONTELJ, IVANČNA GORICA; IVANKA MIKLIČ, DOBREPOLJE; ANDREJA JAVORNIK, IZOLA; MIRJANA KREJIĆ, IG; FRANC HRŽENJAK, RUŠE; MARIJA WEISSEISEN, KRANJ; LOJZKA KNAVS, LJUBLJANA; BORUT OREL, RAKEK; MARTA ŠKERLAK, MURSKA SOBOTA; MOJCA PRAŽNIKAR MALIČ, GROSUPLJE; MAJDA FISTER, LJUBLJANA; ALOJZ KOKALJ, SELCA; RAFKO PENIČ, BLEJSKA DOBRAVA; JOŽE ZORJAN, MURSKA SOBOTA.

 

NAGRAJENCI MESECA SEPTEMBRA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): JOŽE KLUN, RIBNICA;

2. NAGRADA (500 €): JANJA NOGRAŠEK, DOMŽALE;

3. - 5. NAGRADA (200 €): ANTONIJA PREDOVNIK, NAZARJE; URŠKA ZADRAVEC, VELIKA NEDELJA; VERONIKA VIZJAK, LJUBLJANA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): MITJA PAJK, MORAVČE; MARIJA KRAMBERGER, SVETI TOMAŽ; MARJANA REZAR, ŠKOFJA VAS; MARTA KODRIČ, MARIBOR; IVAN JUŽNIČ, KOPER; FRANJO KURE, RUŠE; BOŽO TOMŠE, KRANJ; IGNAC MARČUN, DUPLJE; LIDIJA HABINC PERKO, KAMNIK; JANEZ HERLE, IZLAKE; DEJAN KRAUT, OREHOVA VAS; BRANKO ŽUPANC, KOZJE; MARKO KRANJEC, CERKNICA; KAJA BELKO PARKEL, LITIJA; ZDENKA KUKOVIČIČ, KOZJE; IDA OSTRELIČ, ARTIČE; MITJA PRESKAR, KRŠKO; PETER TURK, NOVO MESTO; ROBERT BERDAVS, KOČEVJE; DAMJANA LAVRIČ, NOVO MESTO; LIDIJA MARIJA IVANČIČ, POSTOJNA; ANJA HRIBLJAN, CERKNICA; ROZI ROSMAN, LJUBLJANA; MAJA LEGAN, DVOR; IVICA SOKAČ, LJUBLJANA; DRAGICA LEKAN, ZAGRADEC; JAN ŽUGELJ, GRADAC; BRANKO JOVANOVIĆ, ORMOŽ; ALOJZIJA GOLOBIČ, ZAGORJE OB SAVI; MIRA PIHLAR, LJUTOMER; MARTA ZATNER, PONIKVA; MAGDA LAVRIH, IVANČNA GORICA; INGRID HORN, LJUBLJANA; MARIJA DARINKA HACE, LJUBLJANA; VIDA LIPUŠ, CELJE; ANA HROVAT, KRANJSKA GORA; IVAN VOŠNER, PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU; MILOJKA DOLINŠEK, MIRNA PEČ; MILENA DERSTVENŠEK, ŽALEC; IRENA KUŠAR, LOVRENC NA POHORJU; BARBARA NOVAK, LJUBLJANA; FRANCI NEKIČ, KOČEVJE; SANDRA ŠULIGOJ, CERKNICA; ANGELA KAVAŠ, MURSKA SOBOTA; TILKA BUBIK, VELENJE; MARIJA MIHELČIČ, DOL PRI LJUBLJANI; VERA SMEJ, BELTINCI; MAJDA SOVIČ, MISLINJA; SIMONA KUHAR, DUPLJE; JANEZ LOMOVŠEK, MENGEŠ; DARINKA PIRNAR, LESKOVEC PRI KRŠKEM; MARJAN SIMOVIČ, ŠEMPETER PRI GORICI; LIDIJA ZALEZINA, ROGATEC; MILENA POZVEK, TRŽIČ; EDVARD BELE, VREMSKI BRITOF; MAKS TURŠIČ, TRŽIČ; ANDREJ VERBIČ, PODPLAT; JELKA VOVK, TOLMIN; PETER SELAK, ŠENTJERNEJ; DUŠAN ŠEŠEK, LJUBLJANA; KSENJA MARGUČ, LJUBLJANA; JERCA ŠTULAR, KRANJ; BRANE UTENKAR, LOGATEC; SREČKO ŠINKO, LJUBLJANA; MARIJA ZUPAN, TRŽIČ; MIRJANA URUKALO, RADOVLJICA; BORUT URH, VISOKO; JAN KOVAČIČ, ŠENTJERNEJ; TATJANA PAJNIČ, KOČEVJE; CVETA KERMAVNER, LJUBLJANA; ALBINA STRESEN, LJUBLJANA; BRANKA GOLOB, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; SILVA PRAVIČEK, MARIBOR; ZVONKA ŠKERBEC, MARIBOR; MARINA KORAT, MUTA; MARJAN PROSENC, TRBOVLJE; EFKA TURK, CELJE; JANEZ GORNJEC, MURSKA SOBOTA; SILVA SAJE, NOVO MESTO; MARIJANA JANKOVIČ, KOČEVJE; MIŠA LAKNER, LJUBLJANA; PETER STROHSACK, RAKEK; NIKOLAJ PRAPROTNIK, ŽIROVNICA; ALBINA LEKŠE, POLZELA; BORIS ČEPIN, TRBOVLJE; MARIJA FEGUŠ, PODLEHNIK; LEOPOLD RANC, RAVNE NA KOROŠKEM; STANISLAV JUTERŠEK, MARIBOR; STOJAN HVALA, MOST NA SOČI; JOŽE ŽERJAV, BOROVNICA; OLGA TOMAŽIN, NOVO MESTO; JANA PETRAK ZAJC, PETROVČE; MILENA FEHER, ČRENŠOVCI; BORIS REDNAK, VELENJE.

 

NAGRAJENCI MESECA AVGUSTA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): IZTOK PERME, TRBOVLJE;

2. NAGRADA (500 €): KATJA PETELIN ŠULIGOJ, NOVA GORICA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MARJAN RADUHA, BELTINCI; PAVLA ŽIBRET, HRASTNIK; BRIGITA ŠTINGL, APAČE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ZVONKO TUTA, ILIRSKA BISTRICA; ALEŠ BOJC, RIBNICA; ANICA CERNATIČ, NOVA GORICA; MARIJA VUGRINEC, VELIKA POLANA; HILDA SLAČEK, SLOVENSKA BISTRICA; SLAVKA ZUPAN, LJUBLJANA; JOŽEF IVIČ, PRISTAVA PRI MESTINJU; BORIS FILIPANČIČ, BUČE; LIDIJA PEČAR, LJUBLJANA – ČRNUČE; JANJA IMPERL, SEVNICA; MARTINA KROPUŠEK, VELENJE; FRANC ČANŽEK, CELJE; MILENA ČUŠ, LJUBLJANA; MARIJA ANA JERAS, MORAVČE; BORIS ZUPANC, KAMNIK; MAJA MIHAJL, BLED; BREDA VOZLIČ, CELJE; BOŠKO JOVANOVIČ, MARIBOR; MATEJA KORENT, TRNOVSKA VAS; ANA VOVK, LJUBLJANA; BRINA KOLEŠA, LITIJA; ILEJA ZUPANČIČ, NOVO MESTO; MARJETA DOLENC, JESENICE; KRISTINA LAVRIH, ŠMARTNO PRI LITIJI; GRETA HRIBAR, SAVA; MARJANA ŽANA FRATNIK, VELENJE; JOŽICA CARLI, IDRIJA; ANDREJ ČELIK, LJUBLJANA – ŠENTVID; BERNARDA ÖRI, MURSKA SOBOTA; ŠPELA ABRUČ – PRAPROTNIK, RADOVLJICA; MARIJA IVANUŠEC, BOROVNICA; SABINA KORBAR, TRBOVLJE; OŽBEJ VODNIK, KRANJ; MIRA GRIŠIN, KOČEVJE; MARIJA ZAGORC, APAČE; MAJA METELKO, ŠMARJEŠKE TOPLICE; MILAN BEVK, IDRIJA; KARMEN SADAR, LJUBLJANA; DRAGO DOLINŠEK, LJUBLJANA; SILVESTER METULJ, NAZARJE; MIRA JURJEVIČ, KAMNIK; ŽARKO ŠTRUMBL, JESENICE; MARIJA MEGLIČ, TRŽIČ; MITJA MERŠOL, LJUBLJANA; VERA PRAJNDL, GORNJA RADGONA; ELICA KOS, LJUBLJANA; JOLANDA BOHORČ, CELJE; ERNA HAFNER, MAVČIČE; DUŠAN ČRNEC, PESNICA PRI MARIBORU; MATEJA REPINC, BLED; LJUBICA LEVPUŠČEK, PODVELKA; NEŽA PERSOGLIO, ŠOŠTANJ; SLAVKO ŽUŽEK, PIVKA; DRAGICA ŽIBERT, SEVNICA; RADO MILOŠEVIČ, DOMŽALE; JOŽEF OREŠAR, BREŽICE; IVANA VESKOVIČ, BLEJSKA DOBRAVA; BARBARA JEREBIC, MENGEŠ; NEVA STARC, LJUBLJANA – ČRNUČE; HERMINA SIMONČIČ, SEVNICA; ANA NADOH, PIVKA; BRANKO POSEGA, PIVKA; BOŽO KOZINA, RIBNICA; SONJA KODRAS, BREZJE; ANTON KLOPČIČ, IZLAKE; SILVA MAMELEDŽIJA, VELENJE; DANILA RUTAR, TOLMIN; ELIZABETA HARLANDER, SEVNICA; IRENA PINTAR, TRBOVLJE; JUDITA ZUPANČIČ, KAMNIK; DUŠANKA VERBIČ, NOVO MESTO; SEMIR MUMINOVIĆ, ZAGORJE OB SAVI; JANA TRBOJEVIĆ, NOVO MESTO; FRANC MURŠEC, BLEJSKA DOBRAVA; MARJETA RANIK, LJUBLJANA; JELKA OGRIZEK, PETROVČE; MARTINA GRAMC, NOVO MESTO; ANDREJ ZAFOŠNIK, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU; VLASTA STARE, DOL PRI HRASTNIKU; JOŽICA COKAN, CELJE; ANTON ŠANDOR, BLED; TANJA ZUPANČIČ, BOHINJSKA BELA; ANITA CAR, LITIJA; BORUT ZORKO, LOGATEC; RASTO LOGAR, KOPER; ROMAN ŠINKOVEC, LJUBLJANA; ZLATKO ZAFOŠNIK, PTUJ; HELENA ŠNEBERGER, VRHNIKA; BERNARDA VLAJ, KRIŽEVCI; JOSIPA PERENIČ, PRESTRANEK; SONJA HRIBERNIK, CELJE; OLGA NEŽMAH, VELENJE; BANKO OČKO, LAŠKO; JOŽEF WEISS, MURSKA SOBOTA; DRAGO BUNDERLA, MALA NEDELJA.

 

NAGRAJENCI MESECA JULIJA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): ANGELA SKRBIN, LJUBLJANA;

2. NAGRADA (500 €): TATJANA BREJC, BREZOVICA PRI LJUBLJANI;

3. - 5. NAGRADA (200 €): URŠKA KOSTIĆ, BREŽICE; ANDREJA PUCELJ, KOPER; MARIJA JAZBEC, LJUBLJANA – POLJE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ALEŠ LEBAN, VOJNIK; JANEZ TROP, ORMOŽ; LUCIJA MLAKAR, TRBOVLJE; FRANC STARC, SEVNICA; MATEJA ZUPANEC, TRBOVLJE; MIRKO MILANKOVIĆ, VELENJE; ZVONKA SIMČIČ, ČEPOVAN; ANA ŽITNIK, IG; OLGA BOŽIČ, LJUBLJANA; MILENKA MERLAK, ROVTE; DAVID ŠLOGAR, LJUBLJANA; DANIJEL ŠMON, LJUBLJANA; VINKO GRADIŠAR, LJUBLJANA – ČRNUČE; IVANKA REPINC, KRIŽE; KATJA ANDOLJŠEK, RIBNICA; SAMO LISJAK, DOBROVA; MAJDA ŠTRUMELJ, TRBOVLJE; NADA HOLC, LJUBLJANA; FRANJA ROM, VRHNIKA; MARIJA DOBAJ BRODNJAK, OREHOVA VAS; VALERIJA PODBELŠEK, KAMNIK; NATAŠA PRELEC, DIVAČA; TATJANA KARLOVŠEK, DOMŽALE; PETRA PRAPROTNIK, KRANJ; JOŽE NOVAK, NOVO MESTO; JULIJANA JAMNIK, LJUBLJANA – POLJE; NADIJA ŠTEMBERGAR, DIVAČA; MILI SKRINJAR, TRBOVLJE; JOŽE PIRNAT, KRANJ; DRAGICA ŠETRAJČIČ, LJUBLJANA; FRANČIŠKA GRBEC, DOMŽALE; HENRIK JEROM, LJUBLJANA; OŽBEJ VODNIK, KRANJ; SRDAN CARLI, VELENJE; JOŽE GORIŠEK, TRBOVLJE; ANGELA MARIJA DOLAR, ZAGORJE OB SAVI; MARIJA BREČKO, CELJE; IVAN GALIČ, CELJE; MILENA FIJAVŽ, VELIKE LAŠČE; SONJA CANKAR, LJUBLJANA; MARIJA KROFLIČ, ŠTORE; MARTINA GRAPULIN, NOVA GORICA; DANIJELA MEDE, NAKLO; STANKO GAJŠEK, LJUBLJANA; MIRAN HORVAT, LJUBLJANA; BORIS PURKART, RAKEK; MARIJA PEŠTAJ, ŠKOFIJE; AMALIJA PRITRŽNIK, VELENJE; MARIJA STIPLOVŠEK, ROGAŠKA SLATINA; ANICA TIČ, DOMŽALE; BREDA MESEC, SELCA; FRANC PLANINŠEK, DOLENJSKE TOPLICE; BERNARDA ALBREHT BRENČIČ, HOTEDRŠICA; MIHA MARINŠEK, LJUBLJANA – ŠMARTNO; EDITA KUDER, ZAGORJE OB SAVI; MATILDA TOMAŽIČ, VRHNIKA; JOŽE VOH, ČRNA NA KOROŠKEM; MILENA MARINIČ, PTUJ; JANEZ JEREB, DOMŽALE; FANIKA KUMER, IVANJKOVCI; MARIJA SIMČIČ, KOJSKO; VALTER CERKVENIK, DIVAČA; STANKA JAMŠEK, DOBOVEC; ANTONIJA SODJA, CELJE; LJUBO PODPEČAN, ŠKOFJA LOKA; IZET BAŠIĆ, LJUBLJANA; ROZALIJA REISER, MEŽICA; OLGA ZAKRAJŠEK, VRHNIKA; ANUŠKA SOKLIČ, PREDDVOR; LJUBO RAJER, NOVO MESTO; FRANC BRUMEC, FRAM; TONE ŠVIGELJ, PONIKVA; DORA TONEJC, LESCE; LIJA RIJAVEC, LJUBLJANA; FRANC ŽURA, KRANJ; FANI ŠEŠOK, LITIJA; FRANC HORVAT, VODICE; MARIJA PONGRAČIČ, LJUBLJANA; DRAGICA HOSTNIK, SEVNICA; NADJA FRELIH, LJUBLJANA – POLJE; BARBARA PETRIČ, VRHNIKA; BRANKO URH, SREDNJA VAS V BOHINJU; BOŽO PRAPROTNIK, IZOLA; TINKARA PORENTA, LITIJA; BRIGITA ŠVALJEK, BRESTERNICA; ANA MARIJA VEROVŠEK VUK, KRŠKO; MARTINA KRANJEC, CELJE; ROBI DOBNIK, POLZELA; LUCIJA BLATNIK, RIBNICA; ZVONE JURŠIČ, MENGEŠ; JOŽE GAŠPERIN, KRANJ; JOŽEFA MEGLIČ, TRŽIČ; FRANC KRISTANC, KRKA; CVETKA ČERNIGOJ, AJDOVŠČINA; EDVARD ŽNIDERČIČ, JESENICE.

 

NAGRAJENCI MESECA JUNIJA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): JOŽEFA MALEŠIČ, ČRNOMELJ;

2. NAGRADA (500 €): DARKO BOGATAJ, ŠKOFLJICA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): FRANC PROSENC, TRBOVLJE; JOŽE POTOČIN, HRASTNIK; ANA PREDOVNIK, VELENJE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): MOJCA ROŽIČ, MARIBOR; VESNA UNUK MELIVA, MARIBOR; SONJA POVHE KOFOL, MOST NA SOČI; JERICA KRAJNC, CELJE; JOŽICA BIVIC, LJUBLJANA; DORA HAROMET, KOMENDA; DUŠAN MIRTIČ, LJUBLJANA; JOŽICA HRIBERŠEK, BIZELJSKO; RAMIR OŠO, POSTOJNA; TANJA LAZNIK, RAVNE NA KOROŠKEM; IVAN DEBEVEC, LOGATEC; LEOPOLD ČUČEK, KOPER; CVETKA DROZG, CELJE; SMILJAN SLUKAN, KRŠKO; MIRJAM HVALA, TOLMIN; ALENKA ŠKVARČ, AJDOVŠČINA; NADA PENKO, RADOMLJE; MILAN MUŠET, NOVO MESTO; MIRAN GAJŠEK, VELENJE; SLAVICA LICHTENEGER, PTUJ; ZORA HOČEVAR, MENGEŠ; ISTOK SRAČNIK, MEDVODE; MARIJAN ŽERJAL, ŽALEC; BOŽENA STIBILJ, LJUBLJANA; MAJDA LOVŠIN, RIBNICA; MILENA MARKUTA, KRANJ; VOJKO ŠUC, PORTOROŽ; IVAN HERTARIČ, RAKEK; MARJAN PRODAN, POBEGI; BRANKO BATISTA, ILIRSKA BISTRICA; MARIO MARION, SEŽANA; JOŽICA GROBOVŠEK, PONIKVA; JOŽE CERAR, DOMŽALE; MIRKO KRISTAN, ŽELEZNIKI; MILENA PINTER, LJUBLJANA; LJUBICA BOŽIČ, JESENICE; MITJA RUPNIK, LOGATEC; ALENKA ISHAKIAN ŠILJAR, VELENJE; ESTERA RIJAVEC, KOSTANJEVICA NA KRASU; ERIKA PREGEL, LITIJA; JOLANDA PEVEC, LJUBLJANA; HELENA ŠOLINC, LJUBLJANA; ŽAN SENIČAR, SEVNICA; MILAN KREJAN, REČICA OB SAVINJI; VERONIKA ANDERLUH, ROGAŠKA SLATINA; IVANKA KOCI, LJUBLJANA; CIRIL RAHNE, NOVO MESTO; SLAVI BOLTE, LITIJA; MARTIN ERŽEN, ŠKOFJA LOKA; BRANKO KRALJ, KANAL; ANICA JEŽEK, RADOVLJICA; NADA JAZBEC, TRBOVLJE; JOŽICA LIPOŠEK, ŠENTJUR; PAVEL KRIŽMAN, VOLČJA DRAGA; JURE KOS, LJUBLJANA - ŠMARTNO; NADA SETNIČAR, LITIJA; ZLATA JAMNIK, ŠKOFJA LOKA; RUDOLF HRIBŠEK, HRASTNIK; URŠKA URAN, LESCE; MLADEN MAJCEN, ZREČE; MARIJA KOSTANJEVEC, BOROVNICA; DUŠAN HROVAT, LOGATEC; MAJA JERŠE, LJUBLJANA; BRANKO VRHOVEC, HORJUL; MARJAN KODERMAN, LJUBLJANA; OLGA KOS, ZAGORJE OB SAVI; KATARINA VIDIC ČOROVIĆ, KRANJ; VILJEM ZORZENONE, NOVA GORICA; MARTA ĐOGIĆ, RADOMLJE; MATEJA JERALA, MAVČIČE; PETER BRUS, AJDOVŠČINA; MARIJAN ŠPENDE, GABROVKA; MAJDA KLEMENČIČ, KAMNIK; FRANJA KOVAČ, ČRNOMELJ; DANILA ŽLENDER, LJUBLJANA - ŠENTVID; JOŽEF URŠIČ, NOVA GORICA; KATJUŠA GABRIJELČIČ, IZOLA; KARMEN TRATNIK, VELENJE; RENATA RUPNIK, ROVTE; JOŽE LONČARIČ, LJUBLJANA; OLGA ŠUMAN, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; ZDENKO LEVAC, ŠKOFIJE; ANA ŽAGAR, ŠKOFLJICA; IGOR HOZJAN, LENDAVA; MARINKA KRALJ, GRADAC; KATJUŠA ČEPLAK, LJUBLJANA; OTO FABJAN, PTUJ; SUZANA PETOVAR, LJUTOMER; OLGA MACUN, LJUBLJANA; MAJDA LAZNIK, DOBOVEC; ERIKA ŽEKAR, IZOLA; BOGOMIRA MEDVED, VUZENICA; ZOJA PORENTA, LJUBLJANA; VALENTINA CEHNER, POLZELA.

 

NAGRAJENCI MESECA MAJA 2018

1. NAGRADA (3.000 €): NINA ŠTIMAC, KOČEVSKA REKA;

2. NAGRADA (500 €): NADA KRALJ, PTUJ;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MARIJA BERTONCELJ, ŠMARJEŠKE TOPLICE; PETER KREPEL, VELENJE; RUDI KOKALJ, LJUBLJANA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): VANDA ANŽIČ, VELENJE; SONJA LIPIČAR, DUTOVLJE; NEVENKA KOSMATIN, DOB; VALENTINA GALIČIČ, KAMNIK; MATEVŽ GANC, VIDEM-DOBREPOLJE; IVAN ŠKROFIČ, MARIBOR; ELIJA ŠULIN, NOVA GORICA; TINA STANČIČ, KOPER; MARIJA PEZDIRC, LJUBLJANA; INES IVANOVIČ, VELENJE; GORAZD KOSMOS, SLOVENSKA BISTRICA; BRANIMIR ŽAGAR, ŽALEC; IVAN LOGAR, SLOVENJ GRADEC; JANEZ ŽVIKART, DROVOGRAD; LILIJANA TURNŠEK, MARIBOR; JANKO ZALOKAR, BLEJSKA DOBRAVA; SANDI PRIJATELJ, IVANČNA GORICA; JAKOB DUGONIK, MARIBOR; POLONA DROFELNIK, ŠMARTNO OB PAKI; ROBERT RUBIN, IVANJKOVCI; MILENA KOKALJ, LITIJA; ANITA GORJAN, TOLMIN; SONJA HOBEL, LJUBLJANA; SLAVICA FRUMEN, PORTOROŽ; KRISTIJAN HELBL, VUZENICA; MILAN ŠOŠTARIČ, KRANJ; ANA MARIJA BUČAR, OTOČEC; LUDVIK KRANJC, CERKNICA; MARJETKA GOLOGRANC, SLOVENJ GRADEC; TOMAŽ HRIBAR, TRBOVLJE; MOJCA LOKAR, ZAGORJE OB SAVI; MATIJA LOVŠIN, RIBNICA; MARGARETA KUJAN, ŽALEC; ANICA JUSTIN, VRHNIKA; JANEZ TROJAR, ŠKOFJA LOKA; KARMEN JEREB, VRHNIKA;MARJAN PRIMEC, LJUBLJANA; MILAN KROHNE, KRIŽE; JOŽEF DOVER, SLOVENSKE KONJICE; GOJMIR FISTER, BOHINJSKA BISTRICA; ANA SOJER, NOTRANJE GORICE; VALENTIN HORVAT, PETROVCI; TONČKA LAHOVNIK, MARIBOR; MARIJAN FON, ZGORNJE GORJE; MOJCA RAZPOTNIK, ZAGORJE OB SAVI; MAGDA B. ŽILAVEC, ŠMARJE; MINKA TEKAVC, DOL PRI LJUBLJANI; JOVO STEVIĆ, SEVNICA; MATEVŽ NOVAK, NOVA GORICA; ERIK OMERZO, SEVNICA; FRANC ŠUMER, CELJE; FRIDERIKA KALŠEK, ZIDANI MOST; CVETKA FERJUC, KOMENDA; MARIJA NIK PANTAR, STARI TRG PRI LOŽU; JANEZ BAŠKOVČ, RADOVLJICA; MIRKO JARC, LJUBLJANA; VILMA M. KRISPER, SEVNICA; MILAN KRESE, SREDNJA VAS V BOHINJU; LENA ADRIANA, CELJE; JANJA MESARKO, NOVO MESTO; JANA MLINAR, ŽIRI; ANICA BRUMEC, MARJETA; PRIMOŽ SIMONIČ, ŠMARJE - SAP; REZKA LIPOVNIK, MALEČNIK; BERNARDA ČRNIGOJ, BOHINJSKA BISTRICA; ALENKA KREMŽAR, LJUBLJANA; IVO KNAFELC, ILIRSKA BISTRICA; IZIDOR ŽIVEC, KOBARID; ANDREJA MARIJA MODIC, LJUBLJANA; MIHAEL HABINC, MIRNA; SLAVKA TRATAR, GRIŽE; ANDREJ LUKŠIČ, LJUBLJANA; MARIJA SREBOT, FRANKOLOVO; VERA ALBREHT, NOVO MESTO; IVAN ŽIBERT, DOB; BRANKO TURK, NOVO MESTO; ŠTEFKA KLADNIK, CELJE; MARTA FRIEDL, LJUBLJANA - POLJE; ALOJZ KIRM, MIRNA; DRAGAN CVIJANOVIĆ, MOST NA SOČI; JANEZ AŽMAN, TRŽIČ; ANICA OMEJC, LESCE; ANICA PIRC, MEDVODE; LIDIJA LAVRENČIČ, PLANINA; JELKA JUTRAŽ, LJUBLJANA; VINKO ULČAR, KAMNIK; MILENA VELEPEC, MENGEŠ; MILENA VEBER JARC, TREBNJE; ANTON DEMŠAR, ŽELEZNIKI; MAKS FOJKAR, ŠKOFJA LOKA; MARIJA BLAŽIČ, KRANJ; BRANKA PANIĆ, BREŽICE; BORIS PREJAC, MARIBOR; TAMARA AMBROŽIČ, ILIRSKA BISTRICA; NUŠA TURK, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI.

 

NAGRAJENCI MESECA APRILA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): DUNJA REMIC, TRZIN;

2. NAGRADA (500 €): MARIJA BERGANT, MENGEŠ;

3.- 5. NAGRADA (200 €): RADIVOJ KRISTANČIČ, DOBROVO V BRDIH; HERMINA KROBAT, MARIBOR; VERONIKA VENE, TRBOVLJE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ROMANA LIHTENEGER, PREBOLD; NIKOLAJ DIMIC, DOMŽALE; DAVORINA JENKO, KAMNIK; SREČKO BERDEN, MALA NEDELJA; JULKA HROVAT, CERKLJE NA GORENJSKEM; ERNA IVANOVIČ, VINICA; KAROLINA SOJER, MARIBOR; SUZANA KOJC, VELIKA NEDELJA; MAJDA GRÜNFELD, LJUBLJANA; MARTINA KRAJNC, SELNICA OB DRAVI; MARKO SKUBIC, LOGATEC; MARIJA ZALAR, LITIJA; FRANC MÜLLNER, ŠKOFJA LOKA; IGOR POZVEK, MORAVSKE TOPLICE; ŠPELA ŠPRUK, KAMNIK; METKA POLJŠAK, DOBROVA; JELKA KUKOVIČ, SPODNJI DUPLEK; DARINKA CRNKOVIČ, PUCONCI; MARIJA FERARIČ, RAVNE NA KOROŠKEM; BOŽENA KRIŽNIK, LJUBLJANA – ČRNUČE; MANCA BOVHAN, TRBOVLJE; LIDIJA DORNIG, ŽIROVNICA; SANDRA WEINGERL, RAČE; KAREL LAINŠČAK, PETROVCI; PETER BUKOROVIČ, VELENJE; MARIJA ŠETINC, TRŽIČ; STANISLAV LIPOVŠEK, TRBOVLJE; MIRA PETROVČIČ, LJUBLJANA; NIKA KRAJNC, LJUBLJANA; VLADIMIR ŽABAR, KANAL; KARMEN HRIBERNIK, ŠKOFJA LOKA; SABINA GORENJEC, ŠENTJANŽ; VESNA ZAKRAJŠEK, LUKOVICA; MAŠA BLAŽIČ, KOČEVJE; VIKTORIJA BERNIK, ŠKOFJA LOKA; STANISLAVA HREN, LOGATEC; FRANCI FAGANEL, PODNART; IVANKA PLANKAR, ŠENTVID PRI STIČNI; MARJAN BENSA, DESKLE; ANTON SKOK, ŠTORE; TONE MAROLT, KRANJ; VERA RADIČ, DOL PRI HRASTNIKU; JANEZ PERMAN, LJUBLJANA; MARIJA REJA, KOPER; SONJA KOCJANČIČ, NOVO MESTO; MILENA VOJVODA, KOPER; FRIDA ZAJC, RADOMLJE; ZINKA BRATUSC, POLJČANE; VITOMIR KOGOVŠEK, OBROV; MANCA JELEN, VRANSKO; GORDANA CIPOT, APAČE; BOŽA BREMEC, NOVA GORICA; MARJAN ŠKERBINEK, SELNICA OB DRAVI; MILAN BOLKA, CERKLJE NA GORENJSKEM; DUŠANKA ROKVIČ, TREBNJE; ANTON ŠUM, KISOVEC; TEREZIJA MAJCENOVIČ, ZAVRČ; NADA DOBROVNIK, KRŠKO; JANEZ JAKOMIN, LJUBLJANA; VARENKA VODOPIVEC, PRESTRANEK; FILOMENA VAUPOTIČ, MALEČNIK; DANUŠKA ŽNIDARŠIČ, TREBNJE; LIDIJA ŠKAPER, KOJSKO; SLAVICA AJSTER, LIMBUŠ; MARTIN KRŽIŠNIK, ŠKOFJA LOKA; BOGOMIR VOZELJ, IZLAKE; JANEZ BOŠNAK, LENDAVA; BRIGITA BREDA GABROVEC, ZAGORJE OB SAVI; JERICA KRIŠTOF, ZGORNJA POLSKAVA; MARIJA POŽEK, KOPER; EDITA ALEŠ, BLEJSKA DOBRAVA; ALOJZ BENEDIČIČ, ŽELEZNIKI; PETER ZUPAN, RADOVLJICA; KARLA MOŽINA, ŠKOFJA LOKA; BRANKO LAPTOŠ, MARIBOR; VLADIMIR PRIMEC, LJUTOMER; MARJAN DRNOVŠEK, IZLAKE; ZVONKO VRŠIČ, MARIBOR; TEREZIJA PEČNIK, KOSTEL; ANA BERDNIK, LJUBLJANA; OLGA ZAVIRŠEK, LJUBLJANA - ŠMARTNO; ADRIANA LOGAR, IDRIJA; MIRA SMOLEJ, KRANJSKA GORA; JURIJ RUDOLF, LJUBLJANA; ANA ŠEBENIK, LJUBLJANA; ANTON KOBAN, ZAGORJE OB SAVI; MARIJANA KOMARICKI PLAJNŠEK, MURSKA SOBOTA; JOŽEFA MEDVED, IVANČNA GORICA; VALERIJA MEŠKO, PODGORCI; VALERIJA GORIČNIK, PODNART; JOŽEF TAVČAR, ŽIROVNICA; TEREZIJA TERPLAN, MURSKA SOBOTA; MARJAN MAJES, KROPA; MARIDI REHER, LJUBLJANA; ANDREJA AVSEC, VODICE.

 

NAGRAJENCI MESECA MARCA 2018:

1. NAGRADA (3.000 €): JELKA ČURČIJA, LUKOVICA;

2. NAGRADA (500 €): ANICA BEGUŠ, LJUBLJANA - ŠMARTNO;

3. - 5. NAGRADA (200 €): ALENKA SNOJ, SEMIČ; LUDVIK SMRKOLJ, CELJE; SLAVKO MAROLT, NOVO MESTO;

6. -  100. NAGRADA (20 €): ZLATKO JEGLIČ, LAZE V TUHINJU; TOMAŽ IVANUŠA, MOZIRJE; TOMAŽ TERAN, TRŽIČ; NEŽKA KUŽNIK, LJUBLJANA - ČRNUČE; ZVONKA GERM, SLOVENSKA BISTRICA; MARJAN TROHA, KOČEVJE; ANTONIJA KOS, LJUBLJANA; ZVONKA KRESEVIČ, IZOLA; ANA PRAZNIK, ZAGORJE OB SAVI; DARJA KURTOVIĆ, SEŽANA; PETER DOLINŠEK, IZLAKE; MARIJA MODRIJAN, VRHNIKA; NEVENKA JARKOVIČ, ŽIROVNICA; MARIJA ČEMAŽAR, KRANJ; HELENA ŽAKELJ, JESENICE; VINKO KOŠAR, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI; ANICA STRLIČ, LJUBLJANA; JOŽE BEVC, RADEČE; MILAN VOVK, LJUBLJANA; SLAVKO ROTOVNIK, ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU; MARINA TOMAŽIČ, LJUBLJANA; MIHAEL ŽVAN, BLED; MARIJA MEŠKO, VELIKA NEDELJA; JOŽEF UTENKAR, PORTOROŽ; JOŽICA KODRE, PODNANOS; SLAVKA VOVK; STRAŽA; BOJAN JAVORNIK, RIBNICA; HELENA GYURICA, LENDAVA; IRENA BOŽEGLAV, SEŽANA; PRIMOŽ JERNEJČIČ, RAKEK; JOŽICA ŠUŠTERŠIČ, PORTOROŽ; MILENA PUŠNIK, VUZENICA; MARJANA POHARNIK, MUTA; SIMONA VUZEM, MEDVODE; MARJAN LOVEC, POBEGI; FRANC PAVEL, MARIBOR; IRENA MIHALINEC, PTUJ; VERONIKA ŠUŠTAR, IZOLA; LJERKA HAFNER, ŠKOFJA LOKA; ANAMARIJA ČOTAR, SEŽANA; FRANC KRENKER, ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU; MAJA PEČKAJ, LJUBLJANA; VIDA PIPAN, SEŽANA; MARIJA LAH, OREHOVA VAS; JANEZ SKUBIC, LJUBLJANA; MARIJA KOS, SLOVENSKA BISTRICA; MATEJA PLESTENJAK, LJUBLJANA; IVANKA KAPETAN, NOVO MESTO; MARIJAN ČERNE, ŠTANJEL; MAGDALENA KRNC, IG; MARIJA LEBAR, BELTINCI; NINA MAHNIČ, POSTOJNA; ANA KOROŠEC, GORNJA RADGONA; ŠPELA MIHELIČ, NOVA GORICA; JOŽE JARC, LJUBLJANA; BOŽA TORKAR, BOHINJSKA BELA; NADA KOCJANČIČ, SEŽANA; IVANKA KRUPENKO, LJUBLJANA; LADISLAV LIPUŠČEK, SLAP OB IDRIJCI; TARA MOŽINA, PORTOROŽ; LIDIJA MAGLICA, PORTOROŽ; SLAVKO KAMENIK, CELJE; PETER ROZINA, KRESNICE; JANDA BELKO, LITIJA; MARIJA LEVEC, MENGEŠ; NASTJA ZUPANC MARTINJAK, BLED; FRANC DOBRE, KRIŽE; MARIJA CASAR, PROSENJAKOVCI; PRIMOŽ KRISPER, SEVNICA; OTMAR KRIČEJ, RAVNE NA KOROŠKEM; MILAN ŠULEK, BOROVNICA; TEREZIJA KRAJNC, ČRNA NA KOROŠKEM; DRAGO BOHAR, MURSKA SOBOTA; IRENA ŠEGA, VITANJE; ŠTEFKA MOŽINA, BLED; JERCA ZUPAN, TRŽIČ; IRENA LEŠNJAK, NOVO MESTO; JOŽE SITAR, KRIŽE; AVGUŠTINA ČORALIČ, GROSUPLJE; MARIJAN ARVAJ, BELTINCI; OLGA OPREŠNIK, POLŠNIK; JOŽE BUKOVŠEK, KRANJ; DRAGICA SITAR, KAMNIK; MILAN BRCAR, ŠENTRUPERT; BOJAN CANKAR, VRHNIKA; JOŽEFA MALEC, SELNICA OB DRAVI; MARIJA PAJNTAR, SREDNJA VAS V BOHINJU; CVETKA FERKULJ, BOROVNICA; MILENA GROŠELJ, LJUBLJANA; JITKA TITOVŠEK, RADEČE; MARTINA MEJAK, IZOLA; ANDREJA BLAŽIČ, ŠKOFJA LOKA; HENRIK GROBOLŠEK, ŠKOFJA LOKA; MARIJA STRGAR, PORTOROŽ.